Hakkımızda
EvdeSanat.Com ekibi olarak amacımız el emeği ürünlerin hak ettiği değer üzerinden, temiz, güvenilir ve kolay bir alışveriş ortamı yaratmaktır.

Günümüze evde tamamen el işini üreterek ya da işten arta kalan vakitlerinde rahatlamak ve huzur bulmak amacıyla el işi üreten yaratıcı ve özgün insanlar oldukça fazladır. Yaratıcılık ve el emeği ile ortaya çıkan eserlerin ne yazık ki şu an uygun bir sergi ve satış alanı bulunmamaktadır. Hali hazırda bulunan sergiler ise genellikle çok nadir olarak açılmakta ve yeterli sayıda alıcı ve el işi severe ulaşamamaktadır. Bu sorunun ülkemizde daha fazla yer etmemesi için dünyada büyük bir alıcı kitlesi bulunan ve geniş bir pazara sahip olan el işi ürünlerini rahat ve güven dolu bir ortamda sergileyerek hem fikirlerin paylaşılabileceği hem de ürünlerin hak ettiği değerde alıcısını bulabileceği bir sanat sergi ve satış ortamı yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak için evdesanat.com’u kurduk. Bu şekilde el işlerinin değerinin altında ve zor koşullarda satılmasının önüne geçmeyi amaç haline getirdik.

Misyonumuz ülkenin her bölgesinden üreticilerin rahatlıkla her bölge ve kesime ulaşabilmesini sağlamaktır. Bu misyon doğrultusunda ülke de yeni bir iş alanı yaratarak evdesanat.com ekibinin uğraşları ile profesyonel, hizmet öncelikli ve sağlıklı bir iletişimin hakim olduğu bir sanat ortamı oluşturmaktır.

Bu konuda genç bir site olmasına rağmen el işi ve insan ilişkileri konusunda tecrübeli ekip arkadaşları ile birlikte takım ruhunun ön planda olduğu her türlü soruna azami ilgi gösterilerek pratik, hızlı ve güven dolu bir ortam oluşturmak ve hem mağaza sahiplerini hem de alıcılarını rahat bir alışveriş imkanı sunmak en büyük hedeflerimizden sadece biridir.